Historia

Stronę stworzyłam dla każdego, KTO PRAGNIE ZMIAN W ŻYCIU!

Stworzyłam 8 Listów do Boga, dla Boga, żeby podziękować za pomoc w moim uzdrowieniu i prowadzeniu mnie przez życie, żeby podziękować za wysłuchanie wszystkich, ale to wszystkich próśb.

Jestem absolutnym świadkiem, że to wszystko działa!

Moim marzeniem jest, żebyś odnalazł swój cel życia, uwierzył w siebie, w swój wyjątkowy talent, którym zostałeś obdarowany, a później niósł posłanie swoją wyjątkowością. Żebyś wstawał rano i zadowolony wykonywał pracę, która daje Ci przyjemność a Nam wszystkim dobro. Życie od urodzenia Nas doświadczało, każdego inaczej, ale jest jedna rzecz, która nas łączy – brak szczerej Miłości rodzicielskiej i opuszczenie. Miłości do siebie można się nauczyć poprzez zrozumienie swojego pochodzenia i spojrzenie prawdzie w oczy. Nie musisz obwiniać rodziców, najważniejsze, żebyś zrozumiał, co tak naprawdę się wydarzyło. Jakiej Miłości Cię nauczyli i jaki szacunek masz do siebie. Do tej pracy tworzę inny program, z którego każdy będzie mógł korzystać, żeby dokładnie zrozumieć, co znaczy Miłość rodzicielska, miłość biologicznych rodziców. To dzięki Bogu nie jeden z Nas w ogóle przeżył dzieciństwo. Spojrzenie głęboko w siebie, w swoją duszę, pokaże Ci, że pewne grzechy ciągną się za Tobą i zdanie sobie z tego sprawy jest najlepszym lekarstwem na zdrowe i pełne Miłości życie.

WYBACZENIE

Moja droga do wymarzonego życia, zaczęła się w momencie, kiedy wybaczyłam krzywdy Krzywdzicielom i w końcu zrozumiałam, że sama krzywdziłam, tylko nie zdawałam sobie z tego sprawy. Byłam krzywdzona i krzywdziłam. I tak jest z każdym z nas, bez wyjątków.

ODKRYCIE SIEBIE

Odpowiedź na pytania – po co jestem na świecie, w czym jestem dobry, jakie są moje zalety – pomoże odnaleźć Ci swoje prawdziwe „ja”, Twoje pozytywne cechy, które dawno temu ukryli przed światem twoi rodzice lub ze strachu zrobiłeś to sam.

Każdy ma w sobie talent, zdolności, tylko trzeba je odkryć i nieść posłanie.

OCZYSZCZENIE

Ważnym elementem układanki życia, jest oczyszczenie swojego sumienia. Zaznaczam, iż jest to najcięższa praca do wykonania, ponieważ przyznanie się do błędów i wdrażanie zmian jest bardzo trudnym elementem. U mnie zmiana życia a przede wszystkim myślenia jest kolosalna. Z aroganckiej i bezczelnej osoby stałam się pełną ciepła i Miłości. Po oczyszczeniu sumienia każdy stanie się taką osobą. Ja odnalazłam i Ty też odnajdziesz swoją misję w życiu! Zadanie trudne, ale wykonalne.

Jak ja dałam radę, to każdy da radę!

Dlaczego warto oczyścić sumienie?

Żeby żyć życiem godnym, żeby żyć w szacunku i Miłości, żeby odnaleźć swoją własną misję w życiu, żeby nauczyć się wszystkiego o sobie. Będziesz szanował relacje partnerskie, zarabiał w godny sposób i odpowiednią stawkę.

Zaczniesz żyć życiem, a nie żyć tylko by przeżyć!

MOJE POSŁANIE

To oddanie serca temu, który mi je dał i pokazuje mi, jak dawać siebie tym, którzy pragną zmian w życiu, którzy chcą być odpowiedzialnymi rodzicami, którzy chcą szanować siebie i kochać ludzi, którzy chcą robić w życiu coś ważnego – nieść dobro, które mają w sobie.

W swoim życiu pomogłam wielu osobom uświadomić sobie, co wydarzyło się w ich życiu, gdy byli dziećmi i kiedy zostali opuszczeni przez swoich rodziców. A to jest największa krzywda, jaką może wyrządzić rodzic dziecku, mimo że każdy rodzic kocha swoje dziecko. Nie chodzi o to, żeby obwiniać rodziców, ale żeby spojrzeć prawdzie w oczy i zrozumieć motywy swojego działania w dorosłym życiu, np. wybór nieodpowiedniej żony, męża, wykonywanie nielubianego zawodu, żeby przeżyć i zapłacić rachunki, brak szacunku do siebie, swojego ciała i zdrowia, brak odpowiedzialności rodzicielskiej. W dorosłym życiu pojawiają się kolejne już nasze „grzechy” – błędy i wówczas zaczyna się zupełne zagubienie.

 

Brak wizji życia.

Osobiście pomogłam w napisaniu 130 listów do Krzywdzicieli a później do Boga. Stworzyłam 30 grup warsztatowych dla dorosłych ludzi pochodzących z dysfunkcyjnych rodzin.

Najważniejsze, żebyśmy uświadomili sobie, że wszyscy pochodzimy z rodzin dysfunkcyjnych!

Służę pomocą każdej osobie bez znaczenia na wykształcenie, stan majątkowy, status społeczny czy wyznanie, która gotowa jest zajrzeć głęboko w swoje serce.

Jestem dla każdego!

Nie bój się! Nie martw się!
Wykorzystam wszystko, czego się nauczyłam i sama doświadczyłam, żeby Tobie pomóc!

Pisz! Dzwoń! Działaj już dzisiaj! Nie czekaj! Szkoda czasu! Jesteś wart najlepszego życia!

Służę Bogu poprzez Ciebie!

Twoje czyste serce będzie dla Boga największym prezentem!

8 Listów do Boga, dla Boga zostało stworzone dla osób, które są gotowe do odszukania siebie, swojego celu w życiu.

Top