Po co pisać Listy do Boga?

Celem jest odkrycie swojej Misji Życia oraz wiara w Nią.

Każdy z nas robi porządki w domu, w aucie, w piwnicy a kiedy ostatni raz robiliście porządki w sercu?

Narzekasz, że modlitwy nie działają, że Boga nie ma, że tyle krzywd Cię spotyka. A jest proste rozwiązanie – posprzątanie sumienia. A Twoje życie zmieni się tak, jak zmieniło się moje. Uwierzyłam w siebie i swój cel życiowy. I tym pragnę się dzielić. Jestem pewna w 100%, że jesteś utalentowaną i wyjatkową osobą.

Żeby odkryć swoją misję życiową, należy w pierwszej kolejności uwierzyć w siebie, poporzez oczyszczenie moralne, wyrzucenie wszystkich brudów i odkrycie czystego sumienia. Spojrzenia w oczy wspaniałemu i wyjątkowemu człowiekowi, jakim jesteś Ty ze swoim specjalnym życiowym powołaniem. Ja wierzę w Ciebie całym sercem!

Aby odkryć swój wyjątkowy cel życia, należy znać swoje cechy charakteru, które są wartościowe i przyniosą korzyści Tobie oraz otoczeniu. Należy odkryć siebie samego, tego najlpeszego człowieka, który został obdarzony talentami i zdolnościami, które w między czasie zostały zakopane przez innych (np. rodziców) i Ciebie.

Listy do Boga pisze się po to, żeby zrobić porządek w sercu. Porządek rozumu znajduje się w porządku serca, czyli porządek sumienia to najważniejszy element świadomego życia i tworzenia osobistej przestrzeni.

Robienie porządków ma w sobie coś uzdrawiającego. Dzieje się tak, gdyż kiedy sprzątamy serce, w naszej psychice również zachodzą podobne zmiany. Pozbywamy się niepotrzebnych obciążeń, porządkujemy nasze życie.

Celem tej pracy jest przygotowanie Ciebie do nawiązania nowych poziomów i relacji z Panem Bogiem. Napisanie takiego listu porządkuje wiele spraw. Możesz naraz uświadomić sobie mnóstwo wewnętrznych sprzeczności, niesłusznych pretensji do Pana Boga o coś, za co tak naprawdę ty sam jesteś odpowiedzialny. Dużo osób nie lubi pisać, bo uważa, że nie potrafi. W Liście do Boga nie jest istotny styl czy ortografia, a faktyczna i szczera intencja rozmowy ze Stwórcą i powierzenia Mu trosk. W ten sposób uświadamiasz sobie, że Pan Bóg może, a nawet pragnie Tobie pomagać i służyć nawet w najdrobniejszych sprawach.

Top